Vasario 16-osios rytą telšiškių rankose suplazdėjo apie saugumą keliuose primenančios trispalvės

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos rytą, į Telšių Nepriklausomybės aikštėje vykusį Vasario 16-osios minėjimą skubančius miestelėnus pasitiko Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai. Sveikindami su Lietuvos gimtadieniu, pareigūnai visus ragino būti atsakingais eismo dalyviais, atsakingais šeimos nariais, bičiuliais, kolegomis, atsakingais Lietuvos piliečiais. Atsakomybė už savo elgesį keliuose ir Kelių eismo taisyklių paisymas – vienas iš brandžios, pilietiškus ir sąmoningus gyventojus vienijančios valstybės požymių.

Miesto aikštėje sutiktiems vairuotojams ir pėstute kulniuojantiems gyventojams pareigūnai dalijo valstybinę šventę simbolizuojančias trispalves, kurios ne tik įžiebė patriotizmo kibirkštį, bet ir įpareigojo paisyti pagrindinių, saugumą keliuose įtakojančių taisyklių. Apie saugumo svarbą keliuose primenančios trispalvės plazdėjo Lietuvos Respublikos Seimo nario Valentino Bukausko, Telšių rajono savivaldybės mero Petro Kuizino, Administracijos direktoriaus pavaduotojo Kęstučio Anglicko, kitų miestelėnų, vairuotojų, pėsčiųjų ir pačių mažiausiųjų bendruomenės narių rankose. Tikimasi, kad pilietiškumo ir atsakomybės ugdymas, žingsnis po žingsnio ves prie dar saugesnės ir atsakomybę vienas už kitus jaučiančios visuomenės.

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sveikina visus su Lietivos nepriklausomybės atkūrimo diena ir linkėdami saugių kelionių kreipiasi į gyventojus:

Brangūs eismo dalyviai, transporto priemonė kiekvienam Jūsų kasdien suteikia galimybę operatyviai pasiekti kelionės tikslą. Be automobilio dažnas nebeįsivaizduoja savo gyvenimo ir juo naudojasi tiek trumpiems atstumams įveikti, tiek išsiruošia į ilgai trunkančias keliones. Tačiau tik nuo kiekvieno Jūsų priklauso, ar kelionė automobiliu bus saugi. Todėl kiekvienas jauskime atsakomybę ne tik už save, bet ir už kitus eismo dalyvius, galinčius tapti beprasmėmis aukomis keliuose. Tik kiekvieno Jūsų atsakomybė ir supratimas gali kurti brandžią, pilietiškus ir sąmoningus gyventojus vienijančią valstybę.

TIK 3 svarbiausi žingsniai, saugios ir atsakingos kelionės link:

  • NEVAIRUOKITE TRANSPORTO PRIEMONĖS APSVAIGĘ NUO ALKOHOLIO;
  • NEVIRŠYKITE LEISTINO VAŽIAVIMO GREIČIO;
  • UŽSISEKITE SAUGOS DIRŽUS.

Telšių PK

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode