Darom/juosta
Atsinaujinęs Lietuvos jūrų muziejaus delfinariumas pritraukia vis daugiau svečių į Klaipėdą

Po ilgos pertraukos į Lietuvos jūrų muziejų grįžo Kalifornijos jūrų liūtai su nauja programa. Žiemos sezono metu jūrų liūtų pasirodymus kartu su delfinų šou galima išvysti penktadieniais, šeštadieniais bei sekmadieniais.
Vasarą muziejaus svečiams bus suteikta galimybė jūros gyvūnų pasirodymus stebėti iš žiūrovų tribūnų lauke. Lauko baseinas ne vienintelė naujovė. Kelis metus trukusios rekonstrukcijos metu muziejaus gyventojams buvo įrengti nauji gyvenamieji ir gydomieji, delfinų terapijos baseinai. Atsinaujinęs Lietuvos jūrų muziejus sukuria ypatingą vertę Klaipėdos miestui, kiekvienais metais sugebėdamas pritraukti apie pusę milijono lankytojų iš Lietuvos ir užsienio.


Modernizuotas Jūrų muziejaus delfinariumas jau pernai nudžiugino delfinų pasiilgusius lankytojus ir pritraukė nemažai naujų svečių į Klaipėda, taip darydamas teigiamą įtaką turizmo plėtrai pajūrio regione. Manome, kad 2016 m. pilnai pabaigus Jūrų muziejaus rekonstrukciją turistų iš Lietuvos ir aplinkinių šalių dar padaugės.
Miesto įmonės teikiančios apgyvendinimo ir maitinimo paslaugas džiaugiasi didėjančiais klientų srautais ir patys investuoja į patalpų ir įrangos atnaujinimą.
 „Jei norite praleisti turiningą savaitgalį pajūryje aplankant Lietuvos jūrų muziejaus delfinariumą ir pailsėti jaukioje bei ramioje vietoje, pačiame Klaipėdos centre, atsinaujinę svečių namai LITINTERP Klaipėda yra puiki vieta apsistoti su šeima ir draugais. Siekiame, kad kiekvienas svečių namų gyventojas išvyktų su geriausia nuotaika ir norėtų dar ne kartą sugrįžti į Klaipėdą“, - teigė Diana Žiogienė, LITiNTERP Klaipėda svečių namų vyr. administratorė.
 
2 žvaigždučių LITiNTERP Klaipėda svečių namai yra įsikūrę autentiškame istoriniame XVIII amžiaus name Puodžių gatvelėje. Šviesiuose vienviečiuose, dviviečiuose ir triviečiuose kambariuose vienu metu gali apsistoti iki 46 svečių. Nuo svečių namų LITiNTERP Klaipėda paėjėjusvos 10 min.  pėsčiomis palei Danės upę, prieisite Šiaurės ragą/Senąją perkėlą iš kurios keltu arba laiveliu nusikelsite į Smiltynę ar tiesiai į delfinariumą.  Iš ten autobusu galėsite nuvykti iki Juodkrantės ar Nidos, unikalių pajūrio gamtos grožio ir ramybės oazių.
Daugiau informacijos apie svečių namus LITiNTERP rasite čia: http://www.litinterp.com/

 

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode