Darom/juosta
Lukiškių aikštei – naują gyvenimą

„Vyriausybės rūmuose pasirašyta sutartis dėl sostinės Lukiškių aikštės sutvarkymo pagaliau perkirstą Gordijaus mazgą, kuris net kelis dešimtmečius buvo apraizgęs ketinimus rekonstruoti šią ne tik vilniečiams, bet ir visai šaliai svarbią aikštę“, – sako aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas, kartu su Ministru Pirmininku Algirdu Butkevičiumi ir Vilniaus meru Remigijumi Šimašiumi dalyvavęs sutarties pasirašymo ceremonijoje.
Šioje aikštėje, kaip pažymėjo premjeras Algirdas Butkevičius, kirtosi daug interesų, nuotaikų ir įtampų, kryžkelėse buvo nelengva rasti bendrą sutarimą. Tačiau šiandien, premjero žodžiais, visi ginčai – jau praeitis.
Vyriausybės vadovas padėkojo Vilniaus m. savivaldybei ir Aplinkos ministerijai už bendradarbiavimą, o šalies urėdijoms – už būsimą aikštės gyvybingumą ir žalumą, kurią skleis 260 pasodintų medelių.
Aplinkos ministerija padėjo rasti išeitį sprendžiant ir finansines, ir organizacines Lukiškių aikštės sutvarkymo problemas, surengė jos sutvarkymo projektinių pasiūlymų konkursą ir išrinko laimėtoją.

Simona Liaudanskytė
Ministro patarėja viešųjų ryšių klausimais
LR Aplinkos ministerija

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode