Finansų ministerija drauge su Norvegija, Islandija ir Lichtenšteinu dovanoja sostinei nemokamą koncertą

koncertaFinansų ministerija nuoširdžiai džiaugiasi ilgamete Lietuvos draugyste su Islandija, Lichtenšteinu ir Norvegija ir kviečia vilniečius bei miesto svečius jau šį ketvirtadienį, liepos 22 d., 19 valandą prie Baltojo tilto, pakelti akis į vakarėjantį dangų, kuriame kils bendrystę įamžinantis karšto oro balionas ir pasimėgauti nemokamu koncertu.

Nemokamame, atvirame visiems renginyje gros VRM reprezentacinis pučiamųjų orkestras, o  vakarą vainikuos grupė The Roop. Renginio metu svečiai bus vaišinami beigeliais, ledais ir vandeniu, netrūks geros nuotaikos, daug siurprizų ir dovanų.

Norvegija, Islandija ir Lichtenšteinas jau 18 metų skiria lėšas Lietuvos transformacijai ir ekonominių bei socialinių skirtumų mažinimui, remia įvairius nacionalinius projektus.

„Pirmą kartą kviečiame visus vilniečius ir miesto svečius susirinkti Baltojo tilto pievoje ir pasidžiaugti galimybe pabūti drauge, pasimėgauti puikia muzika ir sužinoti daugiau apie Norvegijos, Islandijos ir Lichtenšteino investicijas Lietuvoje. Beveik du dešimtmečius mūsų šalį pasiekiančios investicijos leido įgyvendinti sveikatos, kultūros, aplinkosaugos, nevyriausybinio sektoriaus, teisingumo, verslo plėtros, mokslinių tyrimų ir daugelį kitų projektų, tačiau sociologiniai tyrimai signalizuoja, jog tik trečdalis gyventojų žino ar yra šį tą girdėję apie šias investicijas. Kviečiame visus norinčius susipažinti, dalyvauti partnerių veiklose ir pasimėgauti ne tik puikiu vasarišku oru, bet ir koncertu“, – teigė finansų ministrė Gintarė Skaistė.

Norvegija, Islandija ir Lichtenšteinas nepriklauso Europos Sąjungai, tačiau priklauso Europos ekonominei erdvei (EEE), todėl gali laisvai prekiauti ir judėti visoje Europoje. Kaip padėką už tokią teisę, kurią įgijo 1994 metais, Norvegijos, Islandijos ir  Lichtenšteino vadovai įkūrė Norvegijos ir EEE finansinius mechanizmus iš kurių dalis tų šalių mokesčių mokėtojų lėšų yra skiriamos Lietuvos transformacijai ir bendradarbiavimui stiprinti.

Šiuo metu jau yra prasidėjęs trečiasis investicijų laikotarpis iš kurio Lietuvai skirta 118 milijonų eurų Norvegijos, Islandijos ir Lichtenšteino investicijų įvairiems projektams įgyvendinti.

Daugiau informacijos apie renginį sužinoti galite čia, o anonsą – pamatyti čia.

Primename, jog visiems renginyje dalyvaujantiems asmenims rekomenduojame dėvėti apsaugines veidą dengiančias kaukes, laikytis higienos ir saugaus atstumo reikalavimų.

Finansų ministerijos nuotrauka

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode