Išmanaus apšvietimo jūsų namams sprendimai gyvenimo palengvinimui

Tikriausiai daugeliui jūsų pažįstama situacija, kai patogiai atsisėdus prie televizoriaus ekrano ar jaukiai įsitaisius šiltoje lovoje, visiškai nebesinori keltis išjungti kitame kambaryje paliktos šviesos, tiesa? Tikriausiai tada ne vienam šmėsteli mintis, – „kad taip galėčiau šviesą išjungti balsu arba išmaniuoju telefonu“.

 

Bet juk visa tai išties įmanoma. Norite savo namų apšvietimą valdyti patogiai? Tai yra, ne tik išjungti ir įjungti šviesą, bet ir lengvai reguliuoti šviesos intensyvumą ar jos pasiskirstymą erdvėje. Visa tai įmanoma su išmaniosiomis JUNG apšvietimo sistemomis, kurios jūsų namuose padės sukurti jaukią, žaismingą, romantišką, paslaptingą ar darbingą atmosferą.

Kodėl verta rinktis išmanųjį namų apšvietimą

Net jei jums nėra sunku atsikelti nuo fotelio, kad išjungtumėte šviesą ar galbūt esate iš tų, kurie niekada nepamiršta to padaryti, vis tik, pasak JUNG specialistų, išmanusis apšvietimas – tai praktiškas sprendimas kiekvieniems namams. Ir taip yra todėl, kad:

-        išmanus energijos valdymas tausoja jus supančią aplinką. Tai reiškia, kad jūs neeikvojate elektros energijos, kuriai pagaminti reikalingi tam tikri gamtiniai ištekliai.

-        išmanus apšvietimas jūsų namuose sukuria atitinkamą nuotaiką, spalvas ir atmosferą. Tai reiškia, kad pagal save pasireguliavę šviesą, jūs galite atitinkamai susikurti jaukų poilsio kampelį arba susikaupti skatinančią darbo vietą.

-        patirsite mažesnes elektros energijos sąnaudas. Tai reiškia, kad jūs patys nuspręsite, kokiose jūsų būsto patalpose, kiek ir kada šviesos naudoti, taip neeikvosite elektros energijos ir tokiu būdu mokėsite mažiau.

-        galėsite valdyti net ir nebūdami namuose. Tai reiškia, kad išvykus iš namų galima bus daugiau nesijaudinti dėl pamirštų išjungti šviesų. O ir parvykus jūsų nebepasitiks nejauki tamsa. Net ir nebūdami namuose galėsite pasireguliuoti kada, kur ir kiek šviesos jums reikia.

Kokius išmanaus apšvietimo sprendimus rinktis

Išmanūs namai reikalauja protingų sprendimų. Taip yra ir su išmaniu apšvietimu. JUNG siūlo keturis pasirinkimus, iš kurių galite išsirinkti labiausiai atitinkantį jūsų poreikius variantą.

-        Mechaninis apšvietimo valdymas. Tai visiems įprastas šviesos valdymas jungikliais ir mygtukais. Išmaniuosius jungiklius galite rinktis pačius įvairiausius, atsižvelgdami į savo namų interjerą.

-        Automatinis apšvietimas. Tai šviesos valdymas judesio ir būvio jutikliais, kurie reaguos į jūsų buvimą patalpose.

-        Apšvietimo valdymas radijo bangomis. Šiuo atveju šviesa namuose valdoma išmaniuoju prietaisu. Tai labai patogu, nes vienu metu galite sujungti 5 telefonus, o naudodamiesi specialia programėle rinktis iš 16 skirtingų šviesos valdymo scenarijų.

-        Išmanių namų apšvietimo sistema. Įsidiegę KNX protingą valdymo sistemą, šviesos valdymą galėsite sujungti su kitomis namų elektronikos prietaisų funkcijomis ir mėgautis visišku komfortu.

Susikurkite apšvietimą pagal nuotaiką

Tai tikrai įmanoma. Nuotaiką atitinkantį apšvietimą leidžia susikurti išmanios lemputės ir šviestuvai. Tokiu būdu skirtingose būsto patalpose galėsite individualiai nustatyti ar pagal poreikį keisti šviesos funkcionalumą. Tai labai patogu, jei jums sunku atsibusti rytais. Namuose įsidiegę išmanią apšvietimo sistemą, ryte atsibusite daug lengviau, nes galėsite nustatyti, kad šviesa įsijungtų tam tikru metu ir nesukeldama diskomforto palaipsniui vis intensyvėtų, tarsi atkartodama kylančią saulę. Jei, tarkime, miegamajame ryškios šviesos nenorite, o jos reikia darbo kambaryje ar ten, kur mokosi vaikai, tai galite nesunkiai įgyvendinti. Miegamajame susikurkite jaukią, atpalaiduojančią ar romantišką atmosferą, o darbo kambaryje susikaupti nuteikiantį apšvietimą. Beje, išmanus apšvietimas tinka ir vakarėlių mėgėjams, nes suteikia galimybę jūsų būsto erdves pripildyti įvairių spalvų šviesomis. Tinka jis ir taupiesiems, nes tose erdvėse, kuriose reikia tik budinčios šviesos, galima sumažinti jos kiekį. Taip nešvaistysite resursų ir ženkliai sutaupysite.

Išmanūs namai – tai patogumas, kuris gali būti ir jūsų namuose

JUNG atstovai teigia, jog anot jau įsirengusių klientų atsiliepimų, išmanaus namo pasirinkimas – tai neabejotinas patogumas, leidžiantis komfortiškai gyventi, dirbti ir ilsėtis. Protingo namo sistemos kaina priklauso nuo jūsų būsto dydžio ir pageidaujamų funkcijų. Didelis šių sistemų privalumas tas, jog statant tokį namą nebūtina visko įrenginėti iš karto. Pradžioje galima įdiegti tik bazinę įrangą, kurią bėgant metams galima papildyti.

21-424

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode